Apetyt na miłość

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Apetyt na miłość Tag: afrodyzjaki    leki na potencję    polecane żele intymne

Miłość – piękne uczucie, wychwalane przez poetów, opiewane w pieśniach przez bardów. Niejeden z nas ją właśnie przeżywa, inny wciąż po niej cierpi lub na nią czeka. Romantyczna, wzniosła i nie oszukujmy się – łącząca się z seksem. Już mniej wzniosłym, czasami dzikim, zwierzęcym, ale mimo to uwielbianym przez wszystkich, zarówno kobiety jak i mężczyzn. Czasami zdarza się jednak, że mimo wspaniałego nastroju, frywolnej bielizny i bliskości ukochanej osoby, apetyt na seks gdzieś się stracił. Co robić? Czy od razu należy pędzić na kozetkę seksuologa i opowiadać o traumach z dzieciństwa? Niekoniecznie, najpierw warto udać się do… spiżarni.

Zastanawiasz się właśnie w jaki sposób jedzenie ma sprawić, że kogoś najdzie ochota na seks? Przecież wiadomo, że po dobrym, sutym posiłku człowiek robi się ociężały i senny, więc ostatnie co mu w głowie to miłosne igraszki. Owszem, jednak nikt nie mówi o przejedzeniu się a o skosztowaniu paru potraw, które zawierają składniki bardzo pozytywnie wpływające na libido. Te składniki to afrodyzjaki.

Każdemu afrodyzjaki kojarzą się ze specyfikami z sex shopów, typu „hiszpańska mucha”. A niekoniecznie trzeba wydawać grube pieniądze na podejrzane produkty, kiedy wystarczy zwykła wizyta na targu lub w sklepie spożywczym. Jakie produkty, które na co dzień znajdują się w naszym domu wywołają u nas niespożyty apetyt na seks?

Prym wiedzie niepozorna pietruszka. Sprawia ona, że czujesz się wzmocniony, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy. Ale to nie wszystko. Pietruszka pomoże ci również pozbyć jakichkolwiek oporów psychicznych i noc spędzona z ukochaną osobą będzie z pewnością niezapomniana. Kolejnym sprzymierzeńcem upojnych nocy jest oczywiście lubczyk, który pobudza krążenie krwi i rozgrzewa, tak że aż chce się rozebrać do naga. Pieprznym dodatkiem do gorącego wieczoru będzie oczywiście pieprz. Szczególnie pozytywnie wpływa on na panów, ponieważ rozszerzając naczynia krwionośne „pobudza” organizm do działania. W podobny sposób, ale na kobiety, działa bazylia. Więc jeśli chcesz aby twa wybranka rzuciła się w twoje ramiona zaserwuj jej sałatkę z tym właśnie afrodyzjakiem. Nie można również pominąć roli ostryg w całym miłosnym posiłku. Od dawna bowiem to właśnie one są nazywane królowymi afrodyzjaków. Po daniach głównych czas na deser. Mimo, że niektórzy w tym momencie już dawno oddają się miłosnym uniesieniom, to jednak dla bardziej opornych na działanie naturalnych afrodyzjaków warto przygotować coś z domieszką cynamonu lub wanilii. Ten pierwszy nie tylko rozgrzewa ale również rozwesela, tak że seks można zamienić we wspaniałą zabawę. Deserowe mogą być również truskawki, które dzięki zawartości cynku sprawią, że noc będzie należała wyłącznie do was. A jeśli jeszcze będzie się je zjadało z bitą śmietaną prosto z ciała drugiej osoby…

Chyba już nic nie trzeba dodawać a tylko życzyć smacznego!

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 227 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*