Belissa – pytania i odpowiedzi

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Belissa – pytania i odpowiedzi Tag: suplement na piękną cerę    suplement na zdrowe włosy    zdrowe włosy i paznockie

Piękne, lśniące włosy, zdrowa skóra, bez przebarwień i wyprysków, mocne, zadbane paznokcie – to cel wielu kobiet. Wiadomo, na te trzy elementy zawsze zwraca się uwagę. Często decydują one całościowym wrażeniu wizualnym danej osoby. Od lat kobiety stosują różnego rodzaju preparaty, które mają poprawić ogólną kondycje włosów, skóry czy paznokci. Doskonale znane są stare, domowe przepisy, na maseczki z żółtek jajek, które miały nadać włosom błysk i elastyczność. Równie popularne są płukanki z czosnku, które wzmacniają włosy, czy płukanki z mięty i pokrzywy, która zapobiega przetłuszczaniu. Jednak w obecnej dobie, coraz mniej czasu możemy poświęcić na zabiegi pielęgnacyjne, przez co nasze włosy, skóra czy paznokcie nie rzadko są w opłakanym stanie. Jaka może być na to recepta? Wystarczy stosować środek Bellisa.

Czym jest Belissa?

To cała linia produktów, która umożliwia każdej kobiecie precyzyjne dobranie preparatu, który ściśle odpowiada jej potrzebom. Na czym konkretnie skupia się ta gama produktów? Belissa skupia się na wzmacnianiu włosów, skóry i paznokci, ale nie pomija innych problemów. Badania prowadzone wśród kobiet pozwoliły na stworzenie szerokiej gamy preparatów, które rozwiązują rozmaite problemy.

Dlaczego akurat ten środek warto stosować?

Ponieważ Belissa zawiera ogromną dawkę skrzypu polnego, który w doskonały sposób regeneruje zmęczone komórki we włosach, skórze czy paznokciach. Dodatkowo, jego działanie wzmacnia L-cysteina, aminokwas, który wchodzi w skład kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność skóry oraz keratyny – głównego budulca włosów i paznokci. L-cysteina chroni komórki włosów, skóry i paznokci przed działaniem wolnych rodników dzięki czemu opóźnia procesy starzenia. Preparat został wzbogacony o zestaw niezbędnych witamin i mikroelementów.

Na czym polega jej fenomen?

Na tym, że może go stosować każda kobieta, której zależy na korzystnym wyglądzie. Naturalne składniki nie spowodują skutków ubocznych, a jedyne efekty to piękne włosy, skóra i paznokcie. W trosce o samopoczucie i kondycje wielu kobiet, Belissa oferuje produkty o różnym stopniu nasilenia działania, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych i określonych problemów. Dzięki temu, decydując się na produkty z linii Belissa, zapewniasz sobie najlepszą ochronę. W zależności od tego, co najbardziej przeszkadza ci w twoim wyglądzie, decydujesz się na różne odmiany Belissy. Należy przede wszystkim jednak pamiętać, że tylko regularność w stosowaniu doprowadzi do znacznej poprawy naszego wyglądu.

Jakie środki z Belissy są polecane przez zadowolone klientki? Na przykład takie:

Belissa – Belissa to preparat pielęgnujący, wzmacniający i regenerujący włosy, skórę i paznokcie. Składniki preparatu, który zawiera kompleks witaminowy z dodatkiem mikroelementów, aminokwasów oraz składników roślinnych dostarczają organizmowi substancji odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, regeneracji i pielęgnacji włosów, skóry i paznokci. Działanie Belissy zostało wzbogacone L-cysteiną, aminokwasem, który wchodzi w skład kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność skóry oraz kreatyny, głównego budulca włosów i paznokci. L-cysteina chroni komórki włosów, skóry i paznokci przed działaniem wolnych rodników, dzięki czemu opóźnia procesy starzenia

Belissa Ani red Naczynkowa cera – Suplement diety Belissa anti-red dostarcza organizmowi substancji odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, wzmocnienia oraz regeneracji włosów, paznokci i skóry. Składniki Belissy anti-red suplement diety wpływają pozytywnie na kondycję włosów i paznokci, zapewniają im piękny i zdrowy wygląd. Ponadto uszczelniają naczynia krwionośne oraz zmniejszają ich kruchość. Dzięki temu cera naczynkowa odzyskuje zdrowy wygląd, a skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna.

Belisa 40 + dla pań po 40 roku – BELISSA 40+ wskazana jest dla pań powyżej 40 roku życia w celu wzmocnienia włosów i paznokci oraz zmniejszenia objawów starzenia się. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom takim jak skrzyp polny, L-cysteina, L-metionina, kolagen i koenzym Q-10 wykazuje szereg korzystnych dla włosów, paznokci i skóry, właściwości. Opóźnia procesy starzenia, pozwalając skórze zachować młody i zdrowy wygląd, jednocześnie przywracając jej elastyczność i jędrność.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 227 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*