Dlaczego mam małe piersi?

Żeńskie hormony płciowe odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu III rzędowych  cech płciowych u kobiet, które wpływają na biologiczną atrakcyjność płciową. Biust najintensywniej rozwija się i kształtuje w okresie dojrzewania czyli w czasie, kiedy poziom hormonów ulega nieustannym wahaniom. Dlatego zdarza się, że u niektórych kobiet stopień wykształcenia piersi osiąga imponujące rozmiary a u innych gruczoły mleczne nie osiągają zadowalającej wielkości. Czy można w jakiś sposób zwiększyć wielkość piersi po zakończeniu dojrzewania? 

Powiększanie piersi – przegląd metod

Sposobów powiększenia piersi jest przynajmniej kilka. W niniejszym artykule skupimy się jednak na trzech najczęściej praktykowanych.

Chirurgiczne zabiegi powiększania piersi

Plastyczne operacje / zabiegi powiększania piersi polegają na wszczepieniu wypełnionych solą fizjologiczną (implanty solne) lub silikonowym żelem (implanty silikonowe) implantów piersiowych. W zależności od oczekiwań pacjenta można zastosować implanty okrągłe lub naturalne. Ich wielkość i kształt dobierany jest w zależności od oczekiwań pacjentki oraz cech budowy piersi naturalnych. 

Powikłania występujące w następstwie chirurgicznych operacji piersi powodują, że wiele kobiet obawia się zabiegów. Kolejnym czynnikiem, który zniechęca pacjentki do skorzystania z takiej formy powiększania biustu jest wysoki koszt operacji (ponad 11 tysięcy złotych) oraz dość długi okres rekonwalescencji. Zdarza się także, że po operacji wszczepienia implantów konieczne będą zabiegi korygujące nieestetyczne blizny.

Pompki próżniowe do powiększania piersi

Wśród metod powiększania piersi nie mogło oczywiście zabraknąć pompek próżniowych. Dotychczas nie potwierdzono skuteczności tego typu urządzeń, ale kobiety z małym biustem dość często dają się „złapać” na chwyty marketingowe dystrybutorów tego typu gadżetów. Zasada działania pompek próżniowych do powiększania piersi polega na wytworzeniu podciśnienia, które ma rzekomo zwiększać rozmiar piersi. Czy metoda jest skuteczna? Pozwolimy sobie nie komentować.

Kremy na powiększanie piersi

Naturalne kremy przeznaczone do powiększania piersi zyskują coraz większe uznanie wśród kobiet, które nie są zadowolone z rozmiaru swojego biustu. Wydawać by się mogło, że ekstrakty roślinne wykorzystane w recepturach takich kremów jak Breast Cream są po prostu kolejnym chwytem marketingowym, tymczasem okazuje się, że wysoka skuteczność kremów powiększających piersi jest potwierdzona setkami lat doświadczeń. Zaskoczona? Związki roślinne wykorzystane do produkcji kremów na powiększanie piersi były wykorzystywane w skali mikro przez medycynę niekonwencjonalną. W krajach subtropikalnej Azji do dnia dzisiejszego przykłada się olbrzymią wagę do metod leczenia praktykowanych przez regionalnych „szamanów”. W kremie Breast Cream  nie ma jednak żadnej przypadkowości! Wszystkie wykorzystane w recepturze związki charakteryzują się wysoką skutecznością w powiększaniu piersi. 

Dlaczego krem Breast Cream charakteryzuje się tak wysoką skutecznością?

Wysoka skuteczność kremu Breast Cream związana jest z zawartością naturalnych fitoestrogenów, które pozwalają na zwiększenie rozmiaru piersi nawet o 150%! Poniżej prezentujemy główne składniki roślinne wykorzystane do produkcji tabletek PushUp2.

Ekstrakt Dong Quai

Ekstraktu z  Dong Quai zastosowany w kremie na powiększanie piersi Breast Cream powoduje zwiększenie produkcji progesteronu –hormon ten odgrywa znaczącą rolę w rozwoju piersi. Stosowanie kremu Breast Cream, zawierającego ekstrakt z korzenia  Dong Quai wspomaga naturalną syntezę hormonu, co jest dla piersi sygnałem do zwiększania objętości tkanek.

Ekstrakt z Foeniculum vulgare

Wprawdzie Foeniculum vulgare nie doczekał się dotychczas naukowych publikacji ani szczegółowych opracowań medycznych, ale w opublikowanym w 1980 roku raporcie wykazano, że trzy związki zawarte w ekstrakcie z Foeniculum vulgare - anetol, dianethole i fotoanetol - wywołują w skutkach podobne efekty jak naturalne estrogeny. Dlatego zastosowany w kremie na powiększanie piersi Breast Cream ekstrakt z Foeniculum vulgare jest w dużym stopniu odpowiadzialny za efekt powiększania piersi.

Trigonella foenum-graecum

Trigonella foenum-graecum powoduje wzrost piersi na dwa sposoby: poprzez naśladowanie działanie estrogenu i stymulację produkcji prolaktyny . Oba te hormony są niezbędne do prawidłowego rozwoju piersi. Trigonella foenum-graecum bezpiecznie i naturalnie stymuluje wzrost tkanki sprawiając, że piersi stają się większe i pełniejsze.

Z kremem powiększającym Breast Cream możesz naprawdę powiększyć swoje piersi! Po kilku tygodniach stosowania kremu na powiększanie piersi Breast Cream zaczniesz odczuwać mrowienie, podobne do tego, które występuje w okresie dojrzewania…ale będzie to oznaka, że Twoje piersi zaczynają zwiększać swoją wielkość! Nie zwlekaj ani chwili dłużej, kup krem na powiększanie piersi Breast Cream już dziś!

58260817ce1f2cad571cfdb0d8d5bf19 Dlaczego mam małe piersi?

1Bogusław Pawłowski (red.): Biologia atrakcyjności człowieka. Warszawa: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, 2009, s. 18-19.

2Andrzej Skarżyński, Zioła czynią cuda. Agencja Wydawnicza Comes, 1994.

 

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 205 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*