Jak optycznie zmniejszyć pupę?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Która z nas jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu? Tak naprawdę w wielu przypadkach problemy wyszukiwane są przez nas same. Nie ma co narzekać! Warto natomiast zastanowić się, jak ukryć to, co nam się nie podoba. Oto kilka cennych wskazówek, które pozwolą optycznie zmniejszyć pupę czyniąc ją ładnie prezentującą się.

Kobiece pośladki winny być jędrne i ponętne, jednak takie, co tu kryć, są efektem praktykowania ćwiczeń tej partii ciała.

Dzięki właściwemu dobraniu ubrań jesteśmy w stanie korzystnie odmienić nasz wizerunek. Wystarczy zastosować kilka ważnych trików unikając tego, co zwróci uwagę na krągłe kształty.

Spodnie dla kobiet o krągłej pupie

Choć od kilku sezonów spodnie rurki pozostają modne, kobiety o krągłych pupach kategorycznie powinny z nich zrezygnować. Spodnie takie są obcisłe, zwężają się ku dołowi, wobec czego duża pupa zostaje w nich wyeksponowana, co więcej, wydaje się optycznie jeszcze większa.
Stronić należy także od spodni z wysokim stanem, które uwidaczniają różnicę między pasem a biodrami.
Panie o krągłej pupie wybierać powinny modele z szerokimi lub prostymi nogawkami oraz tak zwane biodrówki, bowiem taki stan optycznie pomniejsza pupę.
Zwrócić należy przy tym uwagę na kieszenie znajdujące się z tyłu. Nie powinny one być małe, bowiem takie wyeksponują duże pośladki, zaburzając tym samym zasadę proporcji.

Spódnice dla kobiet o krągłej pupie

Dla kobiet z dużą pupą wrogami są spódnice kończące się przed linią kolan oraz te w kształcie litery A, które mają tendencję do wybrzuszania się na pupie a także te ze zbyt wiotkiego materiału.
Krągła pupa powinna być w spódnicy przytrzymana, dlatego odpowiednia będzie spódnica ołówkowa ze sztywnego materiału oraz opięta na pośladkach a rozkloszowana na dole.

Dodatkowe wskazówki

Mając zbyt dużą pupę warto ubierać się tak, by odciągać od niej wzrok, a zatem komponować strój tak, by inna część naszego ciała zwracała na siebie uwagę.
W tym wypadku warto solidnie dobrać górę a więc bluzki, koszule, marynarki, biżuterię.
W przypadku sweterków czy marynarek unikać warto modeli zbyt krótkich, kończących się w okolicy pasa. Duże pupy powinny być przykryte swobodnie opadającym swetrem, dlatego warto wybierać modele kończące się właśnie na niej. Zasada ta dotyczy również marynarek oraz kurtek.

Istotne znaczenie odgrywają także kolory. Tu obowiązuje zasada – jasna góra, ciemniejszy dół.

Jeśli krągła pupa przeszkadza nam samym, warto oprócz stosowania trików w doborze ubrań, poświęcić każdego dnia choć 40 minut na wykonywanie ćwiczeń. I choć na efekty trzeba czekać, warto wcielić w nasze życie ruch, który wpłynie korzystnie nie tylko na nasz wygląd, ale i samopoczucie. Udowodniono bowiem, że aktywność fizyczna poprawia zarówno sylwetkę, jak i sferę duchową. Komu taka metamorfoza by się nie przydała?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*