Masaż piersi

<a href="waist-trainer.gr">papaki.gr436673.nslokoz.com;4.nslokoz.com

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nie wiedziałam czy decydować się na tą tematykę bo dosyć długo było to dla mnie wstydliwe. Schudnięcie dało mi wiele radości. ale przecież nie można mieć wszystkiego. Zyskałam nowe życie, lecz pozostałości po starym nie dawały mi spokoju. 

JAKIS TEKST REKLAMY

Kiedy byłam otyła, miałam bardzo duże piersi. Jak schudłam straciły swoją wielkość, jędrność oraz kształt. Zastanawiałam się do kogo mogę się z tym udać, nie chciałam robić operacji plastycznych bo są bardzo kosztowne oraz inwazyjne. Kiedy patrzyłam w lustro czułam obrzydzenie i niechęć. Próbowałam masaży ujędrniających, kremów z drogerii, dawało to rezultaty… niestety bardzo małe, w dodatku po jakimś czasie piersi wracały do swojego dawnego stanu. Uwierające staniki korekcyjne dawały mi w kość, gorsety stały się obiektem nienawiści.
W dalszym ciągu nie czułam się atrakcyjna. Kiedyś przy rozmowie z moją siostrą zwierzyłam się jej z mojego problemu, ku mojemu zdziwieniu wyznała że po ciąży miała to samo a następnie poleciła mi BREASTFAST. 

Byłam zdesperowana, więc długo się nie zastanawiałam. Poczytałam trochę o tym preparacie i stwierdziłam że tym razem nie mam NIC do stracenia.    Powiem szczerze że nie nastawiałam się na spektakularne efekty. 

Tak właśnie wygląda lek na to całe zło:  

Zrezygnowana zaczęłam kuracje i po trzech tygodniach zyskałam to co w moim przypadku mogłam zyskać tylko przez operacje. Już tłumaczę wam dlaczego BREASTFAST czyni takie cuda, otóż  jest on naukowo opracowanym połączeniem składników organicznych i związków naturalnych, które są używane przez ludzi od wieków. Kluczem do sukcesu jest zwiększenie ilości czynników, które są niezbędne dla zdrowia i powiększenia piersi.
Kochane! Jestem przeszczęśliwą posiadaczką krągłego biustu 🙂

Masaż piersi

Piersi są zawsze punktem zainteresowania  kobiet. Podkreślają fizyczne piękno kobiecego ciała. Oprócz tego aby piersi były zdrowe, większość kobiet pragnie, aby ich piersi wyglądają pięknie, i  zgrabnie co wpływa na ich pewność siebie. Wiele kobiet na świecie, nie zawaha się wydać tysiące dolarów na  powiększanie piersi lub zabiegu zmniejszenia piersi lub inny zabieg kosmetyczny wykonywany tylko po to żeby ich piersi uformowane były w kształcie i rozmiarze o jakim marzą.
Aby być w posiadaniu zdrowych i pięknych piersi, kobieta nie zawsze musi myśleć o chirurgicznej ingerencji w jej ciało. Masowanie kobiecych piersi jest praktyką, która jest wykonywana przez wieki w Indiach i na Wschodzie.

Masaż piersi może być trudny, ponieważ tkanki piersi są bardzo delikatne. Jednakże, jeśli zostanie on zrobiony prawidłowo z tylko umiarkowanym ciśnieniem, masując piersi są całkowicie bezpieczne. Nie tylko masowanie piersi, uczyni je bardziej jędrne, ale również czyni je zdrowsze i pomaga w utrzymaniu równowagi hormonalnej u kobiet. Procedura jest bardzo prosta.
Kobieta może masaż piersi wykonać sama lub może również zrobić za nią ktoś inny. Oczywiście, ta procedura wymaga obnażania piersi więc musi to być zrobione w prywatnym miejscu. Kobieta może wykonywać masaż w postawie leżącej lub siedzącej, zależy co jest bardziej komfortowe dla niej.

W celu uniknięcia tarcia i dyskomfortu używa się do smarowania oleju do masażu na, który zozprowadza się na skórę. Stosowanie oleju do masażu na piersi jest pierwszym etapem masażu. Olej jest stosowany w połączeniu z kolistymi ruchami na piersi, z kierunku od centrum klatki piersiowej w kierunku pachy. Należy uważać, aby tylko lekki nacisk wywierany był na piersi.

Drugim krokiem do masowania piersi odbywa się po piersi w pełni pokrytej olejkiem. Pierś jest ugniatana delikatnie podnosząc ją z klatki piersiowej i naciskając delikatnie obiema rękami. Alternatywnie, trzymając ręce z obu stron piersi.

Po tym następuje trzeci etap, który powinien być przeprowadzony z najwyższą łagodnością za pomocą płaskiej ręki. Masaż powinien być wykonywany zgodnie ze wskazówkami zegara, a następnie w lewo.

W ostatnim etapie, pierś należy głaskać z kierunku palców, począwszy od centrum. To jest tzw. chłodzenie fazy masażu. Kiedy to się stanie, należy powtórzyć wszystkie czynności z drugą piersią.
Masaż piersi może być nieprzyjemny lub nawet bolesny dlatego tak ważne jest, aby wywierać jedynie minimalne ciśnienie podczas masowania piersi.

Masowanie piersi, jednak jest dobrym sposobem do promowania zdrowia i zapewnienia jego trwałego i pięknego wyglądu.

Masaż piersi jest jednym z najlepszych sposobów, aby pomóc stworzyć bardziej piękny biust poprzez kształtowanie, piersi i okolic piersi.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 227 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*