New Breath 2 – działanie, efekty, opinie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Najczęściej problem nieprzyjemnego zapachu z ust nie dotyczy tylko jamy ustnej, a całego układu pokarmowego. Zaburzenia funkcji trawiennych żołądka oraz fermentacja zalegających resztek pokarmowych w jelitach stanowią bardzo często przyczynę problemów z nieświeżym oddechem.

Czy wiesz, że aby na stałe pozbyć się nieświeżego oddechu (halitozy) należy zwalczyć jego przyczynę? Powszechnie dostępne produkty tylko maskują nieprzyjemny oddech i przynoszą ulgę na kilka chwil. Na szczęście, problem ten można rozwiązać w łatwy i bezpieczny dla organizmu sposób. New Breath 2 to nowoczesny preparat, który pozwala oczyścić przewód pokarmowy oraz cieszyć się świeżym zapachem przez cały dzień. Pozwala zwalczyć problem halitozy u źródła, a jego skuteczność zadziwia nawet specjalistów!

Jakie są przyczyny powstawania nieświeżego oddechu?

Bardzo częstą przyczyną nieprzyjemnego oddechu jest nieodpowiednia higiena jamy ustnej. Takie problemy jak schorzenia śluzówki, choroby dziąseł, próchnica, a nawet kamień nazębny, nierzadko są przyczyną okropnego oddechu. Niedokładna higiena jamy ustnej powoduje rozwój bakterii, które odżywiają się resztkami pokarmu zalegającymi w ustach i szybko się rozmnażają. W efekcie, powstają lotne związki siarki o bardzo nieprzyjemnym zapachu, które usuwane są z organizmu razem z oddechem.

Do dodatkowych czynników, które powodują powstawanie nieprzyjemnego zapachu z ust można zaliczyć:

– gromadzenie się metali ciężkich w organizmie,

– infekcje wywołane obecnością grzybów (candida albicans),

– niestrawność,

– niewłaściwe działanie nerek, wątroby i płuc.

Co zawierają tabletki New Breath 2?

Bazę preparatu New Breath 2 stanowi naturalny ekstrakt, który jest pozyskiwany z kaktusa Nopal. To nowoodkryty specyfik, którego dobroczynne działanie w zakresie higieny jamy ustnej jest niesamowite. Ekstrakt z kaktusa Nopal głównie składa się z aminokwasów oraz witamin, których rolą jest usuwanie zanieczyszczeń oraz toksyn znajdujących się w jamie ustnej oraz przewodzie pokarmowym. Zawarte w suplemencie New Breath 2 aminokwasy i witaminy wpływają na źródło nieprzyjemnego oddechu. Silnie ograniczają ryzyko zalegania treści pokarmowej w przewodzie pokarmowym. Dzięki nim, resztki jedzenia nie zalegają tygodniami w obrębie układu pokarmowego. Zredukowane do zera zostaje także ryzyko namnażania się bakterii wywołujących halitosis w jamie ustnej oraz nawet w dalszych odcinkach przewodu pokarmowego. Witaminy i aminokwasy obecne w New Breath 2 sprawiają, że w końcu pozbędziesz się bakterii oraz toksyn będących produktem ich metabolizmu. Zyskasz  wreszcie oddech, którego nie będziesz się wstydzić.

Jakie są efekty działania tabletek New Breath 2?

Suplement New Breath 2 to innowacyjny preparat, który działa na wielu płaszczyznach. Umożliwia:

– usunięcie toksyn oraz zanieczyszczeń szkodliwych dla organizmu, dzięki czemu pozbędziesz się zalegających substancji gnilnych z układu pokarmowego w szybki i naturalny sposób. Stosując preparat New Breath 2 usuniesz przyczynę powstawania nieprzyjemnego zapachu z ust już na poziomie komórkowym.

– wzmocnienie odporności i ochronę organizmu przed niebezpiecznymi drobnoustrojami. Stopień ochrony będzie rósł z każdym dniem tak długo, aż osiągniesz o 80% lepszą ochronę przed szkodliwym działaniem bakterii, które są jednym z powodów nieświeżego oddechu.

– zlikwidowanie nieświeżego oddechu już od pierwszego dnia. Już od pierwszych dni kuracji, Twój oddech zyska świeży i przyjemny zapach, a Ty odzyskasz wiarę w siebie. Po kilku tygodniach stosowania zapewne zapomnisz, że kiedyś nieprzyjemny zapach z ust spędzał sen z Twych powiek!

test newbreath small New Breath 2   działanie, efekty, opinie

Czy stosowanie tabletek New Breath 2 jest bezpieczne?

Tylko suplement diety New Breath 2 umożliwia tak skuteczną i w pełni naturalną walkę z nieświeżym oddechem. Takie działanie jest możliwe dzięki zastosowaniu możliwie wysokiej, lecz jednocześnie bezpiecznej dawki składników aktywnych.  Tabletki New Breath 2 to wyciąg z kaktusa Nopal, czyli witaminy i aminokwasy w czystej postaci. New Breath 2 to:

– zero chemii,

– zero uczuleń,

– zero skutków ubocznych!

OPINIE

Wojtek, lat 26

Mój okropny oddech sprawił, że zacząłem myć zęby nawet kilkanaście razy dziennie. Nawet w pracy potajemnie wychodziłem do łazienki, aby umyć zęby. Do tego stosy miętówek, gum, cukierków. Ni nie pomagało..  Lekarstwa na swoje dolegliwości szukałem także w aptece. Jednak zakupione specyfiki tylko nadwyrężyły mój budżet. Pewnego dnia, podszedł do mnie szef i delikatnie zwrócił mi uwagę na mój problem. W trakcie rozmowy czułem jak oblewam się rumieńcem i, że jeszcze trochę i zapadnę się ze wstydu pod ziemię. Na szczęście znalazłem tabletki New Breath 2, którego umożliwiły mi powrót do normalnego życia. Dzisiaj jestem szczęśliwy, a mój problem jest już historią.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 227 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*