Pleasure Duo żel na powiększenie penisa. Opinie, Cena.

Około 25% mężczyzn, którzy udają się do specjalisty z problemami seksualnymi, skarży się, że ich penis jest za mały tzw. zespół małego penisa. Dla mężczyzn ta sytuacja jest wyjątkowo niewygodna i stanowi obciążenie psychiczne. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele środków, które pomogą rozwiązać ten problem.

Jednym z takich żelów jest Pleasure Duo. Czy dotrzyma tego, co obiecuje, jak działa i na co należy zwrócić uwagę przy zakupie, dowiecie się z artykułu.

Zespól małego Penisa

Jednym z największych źródeł komentarzy na stronie internetowej Mental Help Net w ostatnich miesiącach była seria artykułów dotyczących niepokoju mężczyzn z powodu ich małego rozmiaru penisa. W oryginalnych artykułach, An Anxiety Disorder: Small Penis Syndrome oraz Male Self Concept and Small Penis Syndrome , dr Schwartz twierdził, że w wielu przypadkach penisy mężczyzn nie były tak małe, jak sądzili, lub tak nie do zaakceptowania. Nastąpił dosłownie potok odpowiedzi, które w większości były wściekłe i sprzeczne z sugestią, że postrzeganie posiadania małego penisa było problemem bardziej psychologicznym niż fizycznym. Próby dokonane przez dr. Schwartz czy Dombeck, aby wyjaśnić tę kwestię, w dużej mierze spotkali się ze sceptycyzmem lub odrzuceniem.

Zespól małego Penisa

Charakterystyka mężczyzn z zespołem małego penisa

Mężczyźni, którzy identyfikują się jako posiadający małego penisa, który wpływa na ich życie w istotny negatywny sposób i którzy skomentowali ten efekt w Mental Help Net, mają wspólne cechy

Obecna jest pewna psychologiczna sztywność, obsesja lub fiksacja. Ci mężczyźni są absolutnie nieugięci w przekonaniu, że ich genitalia są za małe. Upierają się, że zmierzyli się i wydają się być nadmiernie skupieni na takim pomiarze. Są podobnie przekonani, że nie są w stanie zadowolić kobiety poprzez stosunek, chociaż w zasadzie nie są w stanie przytoczyć wielu dowodów na to, że to prawda. W rzeczywistości wielu z tych mężczyzn przyznaje, że miało niewiele doświadczeń seksualnych lub nie miało ich wcale. Istnieje sugestia, że ​​niektóre z nielicznych doświadczeń seksualnych niektórych z tych mężczyzn dotyczyły prostytutek. Wielu mogło mieć tylko jedno spotkanie seksualne. Inni twierdzą, że całkowicie unikają seksualności, ponieważ głęboko wstydzą się swojego rozmiaru penisa.

Ci mężczyźni z zespołem małego penisa są bardzo skoncentrowani i skupieni na kobietach oraz na tym, czego kobiety chcą lub nie chcą. Wydaje się, że postrzegają kobiety jako wyśmiewające, kastrujące, potężne i „podobne do bogini”. Energia „bogini” przypisywana kobietom to mniej pozytywna seksualność Afrodyty , a bardziej pożerająca energia Kali . Przychodzi mi na myśl klasyczny obraz „ Vagina Dentata ” (mitycznej, zębatej pochwy, która może odgryźć penisa).

Pleasure Duo

Do czego służy żel Pleasure Duo? A jak to działa?

Pleasure Duo – to produkt dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą powiększyć penisa i osiągnąć stabilne i trwałe erekcje, intensywny seks i intensywne orgazmy.

Regularne stosowanie żelu ma wiele zalet, ale najważniejsze to:

 • Wyrażone powiększenie penisa. – Pierwsze efekty widoczne są już po dwóch tygodniach. Po tym okresie jego długość wzrasta do 2 cm, aw drugim miesiącu 4-5 cm.
 • Większe poczucie doznań seksualnych. – Wynika to z lepszego ukrwienia prącia. Jest bardziej wrażliwy na dotyk. Im większa długość i grubość, tym większe będzie doświadczenie twojego partnera.
 • Wydłuż czas trwania i wzmocnij siłę erekcji, zachowując niezbędną kondycję i formę fizyczną w określonych momentach i przez cały czas trwania stosunku płciowego.
 • Więcej wytrysku. – Jest to możliwe dzięki lepszej produkcji nasienia, co ma również pozytywny wpływ na płodność.
 • Większa satysfakcja z życia erotycznego, poczucie własnej wartości i wartości. Obserwujemy również stały wzrost poczucia własnej wartości, który wynika ze zwiększonych szans na zaspokojenie nie tylko siebie, ale także naszego partnera.

Pleasure Duo żel – naturalny skład

Podstawą skutecznego działania każdego rodzaju produktu jest skrupulatnie dobrany skład, wolny od substancji toksycznych. W Pleasure Duo znajdują się wyłącznie naturalne składniki, ekstrakty roślinne, które znalazły zastosowanie w medycynie naturalnej, takie jak:

 • Ekstrakt z korzenia maca – działa głównie na potencję i zwiększa popęd seksualny. Powodem tego jest wysoka zawartość łatwo przyswajalnych białek, które wraz z aminokwasami takimi jak arginina dostarczane są do naszego organizmu. Ma na celu regulację prawidłowego ukrwienia narządów płciowych, co zwiększa ukrwienie penisa i poprawia erekcję. Ponadto korzeń Maca znacznie zwiększa płodność, zwiększa ilość i jakość plemników oraz zwiększa ruchliwość plemników.
 • Buława naziemna – służy głównie do poprawy poziomu libido. Wynika to ze zdolności do podnoszenia poziomu wolnego testosteronu poprzez bezpośrednią stymulację przysadki i jąder. Wpłynie również pozytywnie na erekcję poprzez rozluźnienie mięśni gładkich penisa.
 • Ekstrakt z guarany – to przede wszystkim bogate źródło kofeiny, która pobudza układ nerwowy. Błyskawicznie likwiduje również objawy zmęczenia fizycznego, wzmacnia potencję i dodaje potencji seksualnej lub po prostu siły życiowej.
 • Epimedium Extract – To roślina będąca naturalnym afrodyzjakiem. Jego działanie można porównać do słynnych niebieskich tabletek na potencję. Zdecydowanie zwiększa libido, zwiększa ochotę na seks i przyjemność z seksu.
Pleasure Duo

Jak nakładać żel Pleasure Duo?


Jeśli zrobisz wszystko dokładnie tak, jak opisano w instrukcjach producenta, możesz spodziewać się imponujących rezultatów. Jak więc umieścić Pleasure Duo?

 1. Jeśli planujesz współżycie, zaleca się nałożenie żelu na około pół godziny przed stosunkiem;
 2. W pozostałych przypadkach żel stosować 2 razy dziennie, rozprowadzając maść na całej długości penisa ruchami masującymi.
 3. Minimalny i zalecany czas trwania leczenia to jeden miesiąc.

Efekty uboczne Pleasure Duo

Według producenta Pleasure Duo nie ma skutków ubocznych. Powodem tego są 100% naturalne składniki. Ponadto w kilku opiniach użytkowników nie stwierdzono żadnych negatywnych skutków.

Należy jednak zauważyć, że każdy reaguje inaczej i poszczególne składniki mogą powodować alergie. Jeśli nie masz pewności co do stosowania Pleasure Duo 50ml, skonsultuj się z lekarzem, aby wykluczyć jakąkolwiek nietolerancję.

Pleasure Duo

Recenzje Pleasure Duo na forach w Polsce

Dzięki temu od razu zyskał większą popularność i aprobatę konsumentów. Obecnie cieszy się zasłużonymi i pochlebnymi opiniami użytkowników. Pleasure Duo zasługuje na uznanie za imponujące działanie. Świadczą o tym zwłaszcza recenzje, które można przeczytać na wielu forach i stronach internetowych:

„Nie ma nic bardziej przerażającego w życiu mężczyzny niż mały penis. Miałem obsesję na punkcie problemu, zacząłem się bać, że nie będę w stanie zaspokoić mojej dziewczyny. Dlatego kupiłem Pleasure Duo i po kilku tygodniach poczułem zmianę. Teraz mogę uprawiać seks znacznie dłużej i mieć pełną satysfakcję seksualną.” Adam 42

„Mój penis miał ledwie 12cm, kiedy się podniecił, wypróbowałem wszystkie tabletki, pompki – zabrałem całą moją wypłatę, ale nie było efektu. Ale po 2 tygodniach regularnego stosowania PleasureDuo zobaczyłem efekt: mój penis wydłużył się o 1,5cm. Moja wrażliwość stała się ogromna, a erekcja znacznie silniejsza!” Tom 47

Pleasure Duo

Pleasure Duo gdzie kupić?

Pleasure Duo należy kupować wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Jeśli obawiasz się o jego bezpieczeństwo, wysoką jakość i skuteczność, nie szukaj tego produktu na stronach podmiotów trzecich z aukcjami internetowymi.

Oryginalnego Pleasure Duoa nie znajdziesz w aptekach ani na Allego, ponieważ producent z nimi nie współpracuje. Uważaj więc, aby nie wpaść w podróbki.

Jak jest cena Pleasure Duo?

Cena Pleasure Duo – to tylko 137 zł. Zamówienie realizowane jest w trybie ekspresowym, a żel wysyłany jest do klienta w dyskretnym i dyskretnym opakowaniu. Zamawiając z tej strony masz pewność że dostaniesz 100% satysfakcji i oryginalny produkt!

Pytania i odpowiedzi dotyczące żelu Pleasure Duo:


Jak używany jest żel Pleasure Duo?

Aby uzyskać minimalne rezultaty, nakładaj żel dwa razy dziennie na całą długość penisa przez 1 miesiąc.

Gdzie można kupić żel Pleasure Duo?

Oryginalny produkt można kupić tylko na stronie producenta. Czyli tutaj.

Dodaj komentarz