Presuren Forte kapsułki opinie – składniki – cena – gdzie kupić?

Presuren Forte to nowoczesny preparat, którego zadaniem jest łagodzenie dyskomfortu związanego z żylakami. Żylaki mogą mieć wiele przyczyn. Na ich wystąpienie mogą mieć wpływ czynniki genetyczne, nadmierna masa ciała, ciąża, praca wymagająca długotrwałego stania lub siedzenia, niewłaściwa dieta, uprawianie intensywnych sportów (szczególnie obciążających nogi), przyjmowanie leków hormonalnych, noszenie obcisłych ubrań i/lub butów na wysokim obcasie.

Presuren Forte kapsułki opinie – składniki – cena – gdzie kupić?

Co to są Żylaki?

Żylaki żyły są częstym stanem spowodowanym przez słabych lub uszkodzonych ścian żył i zaworów. Żylaki mogą tworzyć się, gdy ciśnienie krwi w żyłach wzrasta. Może się tak zdarzyć z powodu ciąży, zaparć, guza lub nadwagi i otyłości .

Ten temat zdrowotny koncentruje się przede wszystkim na żylakach nóg, ale czasami żylaki tworzą się w innych częściach ciała. Hemoroidy to rodzaj żylaków, które rozwijają się w odbytnicy. Żylaki powrózka nasiennego występują w jądrach i mogą być związane z niepłodnością u mężczyzn. Żylaki mogą również rozwijać się w przełyku , żołądku lub wątrobie. Inne problemy z żyłami, które wpływają na mniejsze naczynia krwionośne, to teleangiektazje i pajączki.

Przyczyny Żylaków

Ucisk w żyłach, zwłaszcza podczas stania, może prowadzić do bólu, obrzęku, a czasami może prowadzić do zmian skórnych (brązowych przebarwień, egzemy, owrzodzeń). Żylaki żyły czasem rozwijać zakrzep (zakrzepica) powodujące żyła stać się czerwone, twarde i miękkie, znany jako „zapalenie żył”. Jeśli zranione żylaki mają skłonność do powstawania siniaków lub mogą czasami krwawić.

Co powoduje żylaki?

Istnieje kilka możliwych czynników:

  1. Dziedziczne osłabienie ściany żył
  2. Wadliwe zawory
  3. Długotrwałe stanie (zawodowe)
  4. Podwyższone ciśnienie żylne i efekty hormonalne w ciąży
  5. Bardziej powszechne, gdy się starzejemy
  6. Po uszkodzeniu żył głębokich nóg (tj. DVT)
Presuren Fort

Jak działa Presuren Forte?

Tabletki Presuren Forte zawiera skoncentrowane ekstrakty pochodzenia naturalnego o silnym działaniu przeciwzapalnym i regenerującym. Ekstrakt roślinny wzmacnia ściany żył, przywraca im wytrzymałość i elastyczność. Wyciąg z górskich ziół zmniejsza obrzęki i działa regenerująco na skórę.

Korzeń zawarty w tych kapsułkach hamuje namnażanie się wolnych rodników i działa przeciwzapalnie. Ekstrakt z cytryny łagodzi i wzmacnia naczynia krwionośne, a dodatek mentolu zapewnia natychmiastową ulgę w bólu i swędzeniu.

Presuren Forte przywraca prawidłowe funkcjonowanie zastawek żylnych w pierwszej fazie regularnego stosowania. W drugiej fazie następuje wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych. W ostatniej fazie przestajemy odczuwać ból i dyskomfort, a wszystkie objawy towarzyszące żylakom, takie jak obrzęki czy zmiany na powierzchni skóry, znikają.

Presuren Forte

Presuren Forte jakie składniki posiada?

Tabletki zawiera wyłącznie organiczne, naturalne składniki, a ich pełną listę znajdziesz na stronie producenta.

  • Jednym z nich jest Wyciąg z Goldenseal pobudza krążenie krwi, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, poprawia wchłanianie składników odżywczych zawartych w produkcie oraz chroni przed działaniem wolnych rodników.
  • Dodatek mentolu nadaje produktowi właściwości chłodzące. Mentol skutecznie zmniejsza również obrzęki i zmęczenie stóp.
  • Ekstrakt ze skórki cytryny jest szczególnie ceniony za swoje właściwości zmniejszające obrzęki. Ponadto pobudza i wzmacnia naczynia krwionośne.

Tysiące klientów w swoich recenzjach Presuren Forte podkreślają jego niezaprzeczalne zalety. Klienci chwalą go za to, że nie ma skutków ubocznych, daje natychmiastowe rezultaty i eliminuje ból. Wszystko to bez dużych kosztów i interwencji chirurgicznej.

Jak stosować Presuren Forte?

Presuren Forte należy stosować co najmniej 1-2 razy dziennie. Stosuje się 1 tabletkę rano i jedną tabletkę wieczorem popijając dużą ilością wody. delikatny masaż. Ulga zapewniona przez produkt jest natychmiastowa, a całkowita poprawa stanu żył następuje po kilku tygodniach regularnego stosowania.

Presuren Forte – czy jest bezpieczny dla zdrowia?

Zaletą Presuren Forte jest to, że jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsza metoda w walce z żylakami niż wiele inwazyjnych zabiegów. Produkt jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. W przeciwieństwie do wielu maści i kremów na żylaki, nie jest on stosowany miejscowo, ale na całej powierzchni skóry. Produkt należy nakładać okrężnymi ruchami, bez silnego nacisku na skórę. Dobre rezultaty można osiągnąć stosując go dwa razy dziennie. Presuren Forte jest łatwy do rozprowadzenia, szybko się wchłania i co ważne nie plami ubrań.

Dzięki starannie dobranym składnikom jest bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Dodatkowo powinniśmy zauważyć poprawę wyglądu produktu po dłuższym stosowaniu (dodatek oleju arganowego).

Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania Presuren Forte jest alergia lub nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników (warto wykonać próbę uczuleniową przed zastosowaniem preparatu na całą powierzchnię stóp).

Presuren Forte

Presuren Forte – gdzie kupić (apteka czy sklep)?

Presuren Forte nie jest obecnie dostępny w aptekach ani innych sklepach, co z pewnością będzie niewygodne dla niektórych osób. Możliwe, że w przyszłości produkt będzie dostępny w aptekach, ale na razie producent zrezygnował z tej opcji ze względu na bardzo wysokie marże (co spowodowałoby, że produkt byłby droższy). Producent dokłada jednak wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do Państwa jak najszybciej. Zalecamy, aby nie kupować produktu Presuren Forte na aukcjach internetowych lub od innych sprzedawców. Obecnie oryginalny produkt dostępny jest tylko na stronie producenta. Produkt stał się bardzo popularny na rynku i dlatego w Internecie pojawia się coraz więcej podróbek (producent nie ponosi za nie odpowiedzialności). Powinniśmy mieć świadomość, że produkty pochodzące z nielegalnych źródeł mogą być nie tylko nieskuteczne, ale również zagrażać naszemu zdrowiu.

Dodaj komentarz