Ranking preparatów do wybielania zębów – sierpień 2018

[Głosów:0    Średnia:0/5]

W trosce o zdrowe i śnieżnobiałe zęby Klientów, przedstawiamy najpopularniejsze produkty do rozjaśniania szkliwa.

1). White Express System.

White Express System to rewolucja w dziedzinie wybielania zębów. Delikatny proszek usuwa kamień i skazy na zębach oraz gwarantuje śnieżnobiały uśmiech – już po trzydziestu dniach od pierwszego szczotkowania. W skład preparatu White Express System wchodzi nadtlenek karbamidu, czyli substancja niestabilna, rozpadająca się (w następstwie kontaktu ze śliną) na tlen oraz wodę. Środek jest w pełni bezpieczny dla zdrowia oraz nie wywołuje skutków ubocznych. Aplikacja White Express System jest bardzo prosta – wystarczy raz dziennie dokładnie wyszczotkować zęby. Wybielanie zębów przy użyciu proszku White Express gwarantuje szereg pożądanych efektów, m.in. redukcję bakterii w jamie ustnej – nawet do 80 procent, eliminację kamienia nazębnego – w stu procentach, zęby bielsze – o pięć tonów, świeży oddech – na długi czas. Zęby – po piętnastu dniach od pierwszej aplikacji, odzyskują utracony blask oraz zapewniają naturalny, piękny uśmiech.

Poprzednia cena: 297.00 zł za sztukę.

Aktualna cena: 87.00 zł za sztukę.

2 white%2Bexpress%2Bsystem%2Bskuteczne%2Bi%2Bbezpieczne%2Bwybielanie%2Bzebow Ranking preparatów do wybielania zębów – sierpień 2018

2). iBright.

iBright to preparat rekomendowany przez wielu lekarzy – stomatologów. Sekretem działania produktu jest Sodium Perborate – związek gwarantujący stuprocentowe wybielenie. Godnym do odnotowania jest również fakt, że pierwsze widoczne efekty można zaobserwować już po 5 – 7 dniach od rozpoczęcia kuracji. Regularne stosowanie iBright gwarantuje widoczną redukcję przebarwień, powstałych na skutek: częstego picia kawy/herbaty oraz palenia papierosów.

Cena produktu: 179.00 zł/szt.

ibright Ranking preparatów do wybielania zębów – sierpień 2018

3). Mint Cosmetics Re – Fill Gels.

Trzecim w kolejności, polecanym przez nas preparatem do rozjaśniania szkliwa jest Mint Cosmetics Re – Fill Gels – produkt pozbawiony nadtlenku wodoru. Mint Cosmetics Re – Fill Gels to produkt do stosowania w domu, wykorzystywany przez kobiety oraz mężczyzn – w każdym wieku. Głównym składnikiem preparatu jest nadboran sodu, czyli związek używany przez stomatologów, w trakcie przeprowadzania zabiegów wybielania zębów. Mint Cosmetics Re – Fill Gels nie zagraża ludzkiemu zdrowiu, a co najistotniejsze – wybiela zęby, niweluje zaczerwienienia oraz kosztuje naprawdę niewiele. Wystarczy trzydzieści minut, aby dostrzec pierwsze pozytywne zmiany na zębach.

Cena: 123.34 zł za sztukę.

Mint Cosmetics teeth whitening kit Ranking preparatów do wybielania zębów – sierpień 2018

4). Rio Blue Light Teeth Whitening.

Rio Blue Light Teeth Whitening nie jest zwyczajnym preparatem do wybielania zębów, to fenomenalne urządzenie naprawcze, przywodzące na myśl aparaturę rodem z gabinetu dentystycznego. Produkt cieszy się ogromnym uznaniem wśród Polaków i przyciąga uwagę nietypowym kształtem. W skład rewolucyjnego zestawu wchodzą: skuteczny żel wybielający oraz urządzenie oparte na technologii niebieskiego lasera. Regularne stosowanie Rio Blue Light Teeth Whitening zapewnia redukcję zmian i przebarwień, powstałych na skutek długoletniego palenia papierosów/żucia tytoniu. Warto również nadmienić, że preparat/żel nie zawiera peroxide, czyli związku, który może być przyczyną podrażnień i pieczenia dziąseł.

Cena urządzenia: sto czterdzieści dziewięć złotych.

rio blue light opakowanie Ranking preparatów do wybielania zębów – sierpień 2018

5). Mint Cosmetics Teeth Whitening Kit.

Ostatnim, godnym polecenia produktem do wybielania zębów jest Mint Cosmetics Teeth Whitening Kit – czyli zestaw do użytku domowego. Komplet sześciu praktycznych elementów stanowi gratkę dla miłośników domowych kuracji oraz gwarantuje dużą oszczędność pieniędzy.

W skład zestawu wchodzi sześć produktów:

  • Żel wybielający – Mint Cosmetics GelMint.
  • Nakładki wybielające – do aplikowania żelu.
  • Specyficzna końcówka aplikatura, służąca do starannego nakładania preparatu.
  • Wybielający długopis, tj. akcesorium przeznaczone do wybielania trudno dostępnych miejsc.
  • Wzornik odcieni – czyli element umożliwiający sprawdzenie koloru zębów – przed, w trakcie i po kuracji wybielającej.
  • Instrukcja obsługi – w formie książeczki/DVD.

Cena Mint Cosmetics Teeth Whitening Kit: 283.04 zł/komplet.

mint cosmetics teeth whitening kit Ranking preparatów do wybielania zębów – sierpień 2018

W jakich okolicznościach warto poddać się zabiegowi wybielania?

Przede wszystkim w momencie, w którym zęby zaczynają odstręczać wyglądem. Decyzję o zabiegu warto rozważyć, gdy przebarwienia widoczne są już gołym okiem. Do najczęściej występujących zmian na zębach należą: przebarwienia powstałe na skutek palenia papierosów/picia kawy oraz przebarwienia związane z wiekiem.

Czy każdy może poddać się zabiegowi wybielania zębów?

Przeciwwskazania do chemicznego rozjaśniania szkliwa:

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • uczulenie na jeden ze składników preparatu (np. na nadtlenek wodoru).

Podsumowanie!

White Express System, Mint Cosmetics Teeth Whitening Kit, iBright oraz pozostałe produkty to lista najskuteczniejszych środków do wybielania zębów. Każdy z preparatów posiada szereg zalet oraz wad, łączy je jednak wspólny mianownik – wysoka skuteczność działania. Warto rozważyć kupno jednego z produktów, to bowiem Twoja inwestycja w przyszłość!

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 227 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*