Recenzje EcoSlim

[Głosów:0    Średnia:0/5]

W skrócie Eco slim

eco slim Recenzje EcoSlim
EcoSlim

 

EcoSlim jest produkowany przez Native Remedies, firmę specjalizującą się w produktach organicznych, jako zmianę leków na receptę. Psycholog kliniczny Michele Carelse, która stosuje leki organiczne w leczeniu swoich pacjentów, jest liderem w ich grupie rozwoju produktu. Zadebiutowała swoją inauguracyjną linią produktów kilkanaście lat temu. Obecnie linia produktów Native Remedies obejmuje szeroką gamę produktów, od ciąż i środków wspomagających płodność, po ulgę w depresji i nerwowość. W rzeczywistości zapewniają linię produktów ekologicznych tylko dla zwierząt domowych. Obsługa klienta producenta wydaje się być znacznie lepsza od rywali. Każdy z ich produktów ma prawie niezrównaną roczną gwarancję. Zapewniają wiele produktów regulacji wagi, w tym EcoSlim. Produkt występuje w postaci płynnej, którą należy łączyć z wodą lub sokiem owocowym trzy razy dziennie.

Fakty

ecoslim 150x150 Recenzje EcoSlim
eco slim Polska

EcoSlim zawiera szereg składników organicznych: pęcherzyka żółciowego, galionowego, garcina cambogia, mniszka lekarskiego, lukrecji, guarany, centuary, tumerii, imbiru i pieprzu cayenne. Niektóre z nich są nietypowe w przypadku preparatów o obniżonej wadze, takich jak pęcherzyca ogniskowa, skoncentrowany zapas minerałów, który pomaga w metabolizmie komórek, zdrowym funkcjonowaniu gruczołów i zdrowiu przewodu pokarmowego. Uważa się, że galium aparine usuwa toksyny z układu. Garcinia cambogia jest bardziej rozpoznawalnym składnikiem zmniejszającym wagę. Jest to organiczny środek tłumiący głód pozyskiwany z owoców rodzimych w Azji Południowo-Wschodniej. Bezbłędne testowanie tego zioła przyniosło mieszane rezultaty.

Inny powszechnie stosowany składnik redukcji wagi, guarana, jest organicznym źródłem kofeiny. Używki dostarczają krótkich impulsów o podwyższonej energii i tempie przemiany materii. Tumeric ma właściwości przeciwutleniające. Przeciwutleniacze walczą z wolnymi rodnikami, które nie tylko powodują zmarszczki, ale także niebezpieczne dolegliwości zdrowotne, takie jak choroby serca, nowotwory i cukrzyca. Mogłoby się wydawać, że substancje takie jak mniszek lekarski, lukrecja, imbir i pieprz cayenne są raczej przygotowaniem kolacji zamiast pomaganiem w odchudzaniu, ale wszystkie one mają zalety, w tym balsam i pomocny przy trawieniu. Nie można znaleźć pełnej listy składników. To sprawia, że trudniej jest ocenić sukces każdej formuły redukcji masy ciała.

Funkcje pozytywne

  • Firma macierzysta zapewnia pełną roczną gwarancję na zwrot kosztów zakupu;
  • Oficjalna strona internetowa producenta jest bardzo pouczająca;
  • EcoSlim zawiera tylko całkowicie naturalne składniki.

Funkcje negatywne

  • FDA nie ocenił twierdzeń złożonych w imieniu tego produktu;
  • Wiele podstawowych składników zawierało wyniki badań laboratoryjnych.

Wniosek

Firma macierzysta EcoSlim, Native Remedies, powinna przekonać konsumentów, że mogą im ufać. Lider ich grupy badawczej od dwunastu lat tworzy skuteczne produkty ekologiczne. Co więcej, ich strona internetowa zawiera szczegółowe informacje na temat ich produktów i celów, dla których są przeznaczone. EcoSlim nie spala tłuszczu, a wyniki mogą nie być tak znaczące, jak chcieliby niektórzy dietetycy. Wiele składników pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego i wypłukuje system.
I odwrotnie, jeśli konsumenci szukają zdrowej opcji zamiast dostępnych pigułek odchudzających, EcoSlim nie jest złym wyborem i może uprościć dietę. Pomimo swojej bardzo pouczającej strony internetowej, Natural Remedies nie oferuje pełnej listy produktów. Brak tej informacji utrudnia próby oceny efektywności EcoSlim. Ale wydaje się, że produkt oferuje obietnicę i niesie pełną roczną gwarancję. Jak mówią, co masz do stracenia, ale dodatkowa waga, która cię przygniata?

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 227 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*