Somatodrol efekty, opinie, cena

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Somatodrol stanowi suplement diety, który ma na celu wspomagać zwiększanie masy mięśniowej. Bazuje na unikalnej kompozycji składników, które są niezbędne do prawidłowego procesu spalaniu tłuszczu oraz efektywnego budowania masy mięśniowej.

Zaawansowana formuła wpływająca na zwiększoną produkcję testosteronu oraz HGH, czyli hormonu wzrostu, dzięki której możliwe jest osiągnięcie pożądanych efektów, w krótszym czasie, ale bez występowania jakichkolwiek efektów ubocznych. Skład oparty na naturalnych substancjach, dla zapewnienia bezpieczeństwa stosowania.

Testosteron i HGH

Testosteron odpowiada nie tylko za uwidocznienie drugorzędowych cech płciowych u mężczyzn, ale także za zwiększanie masy mięśniowej. Do tego jest on nieodmiennie związany z hormonem wzrostu, czyli HGH, ponieważ wpływa na jego produkcję. Odpowiedni poziom testosteronu wpływa także na zwiększenie wytrzymałości mięśni. To, co jest w stanie wykrzesać z siebie organizm to zwykle zbyt mało, by osiągnąć wymarzony efekt. Można jednak skrócić drogę do celu stawiając na odpowiednią dietę (sprzyjającą odchudzaniu, redukcji tkanki tłuszczowej i uwydatnianiu rysunku mięśniowego), dobrze dobrany program treningowy oraz stosowanie suplementacji. Ten ostatni krok nie może jednak bazować na dowolnym preparacie. Pośród dostępnych specyfików na rynku farmaceutycznym z zakresu suplementacji, najlepiej sprawdza się suplement diety Somatodrol, którego efekty działania, skład, sposób stosowania, jak i pozostałe informacje przedstawiono poniżej.

Efekty działania Somatodrolu

Somatodrol oferuje efekty, w postaci:

 • przyrostu masy mięśniowej,
 • wyraźnego zarysu mięśni,
 • zwiększonej dawki energii,
 • znacznie szybszych efektów niż stosując innego rodzaju preparaty.

Ponadto unikalna kompozycja naturalnych składników wpływa na przyspieszenie oraz utrwalenie efektów pracy, w tym:

 • 30% wzrost poziomu testosteronu,
 • podwyższenie poziomu hormonu wzrostu nawet o 26%,
 • szybszą regenerację mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym,
 • eliminację niepożądanych skurczów mięśni,
 • eliminację nadmiernego napięcia mięśni,
 • znaczną redukcję zmęczenia dzięki zwiększonemu wydalaniu amoniaku, a także podwyższonej wydajności wykorzystywania nakładów energii,
 • hamowanie niekorzystnego działania somatostatyny – hormonu, który blokuje wytwarzanie niezbędnego w procesie budowania masy mięśniowej hormonu wzrostu (HGH),
 • wzrost siły,
 • wyraźne zwiększenie ochoty na seks.

Skład Somatodrolu

Kompozycja unikalnych składników bazuje przede wszystkim na zawartości specjalnej formuły GRTH Factor. W niej zaś znajdujemy beta-alaninę oraz argininę. Substancje połączone w odpowiednich proporcjach, dla maksymalnego wykorzystania ich potencjału. Pozostałe składniki suplementu Somatodrol to między innymi:

 • pieprz Cayenne – to nie tylko przyprawa, która dodaje smaku, jak i niesie ze sobą szereg właściwości prozdrowotnych. W przypadku osób, które chcą efektywnie budować swoją masę mięśniową liczy się skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej. Pieprz kajeński pobudza przemianę materii i wpływa korzystnie na proces odchudzania. Co za tym idzie, pośrednio wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Wroga budowania masy mięśniowej i uwydatniania rzeźby mięśni,
 • guarana – działa pobudzająca, dzięki czemu pozwala efektywniej walczyć ze zmęczeniem fizycznym, jak i psychicznym. A podczas intensywnych treningów mających na celu skuteczne budowanie masy mięśniowej, nietrudno o zmęczenie,
 • witamina B12 – uczestniczy w procesie przetwarzania białek, tłuszczu oraz węglowodanów na energię. Dodaje zatem pożądanej energii, niezwykle ważnej podczas ćwiczeń. Zachowanie jej odpowiedniego poziomu gwarantuje skuteczniejszą redukcję uczucia zmęczenia.

%name Somatodrol efekty, opinie, cena

Wyniki osiągane z zastosowaniem Somatodrolu

Stosowanie tego suplementu na przyrost masy mięśniowej, wedle badań zmniejsza czas niezbędny do zaobserwowania pożądanych efektów wykonywanych ćwiczeń, o 50%. Osoby, które miały okazję testować Somatodrol odnotowały wzrost masy mięśniowej o 8-14kg, w ciągu trzech miesięcy, przy regularnych ćwiczeniach. Efekty są jednak w dużej mierze uzależnione od predyspozycji genetycznych oraz indywidualnego cyklu treningowego.

Jak stosować Somatodrol?

Somatodrol ma postać kapsułek, które należy przyjmować dwa razy dziennie, w liczbie 1-2 kapsułek (w zależności od potrzeb), popijając dużą ilością wody. Suplement należy zażywać na czczo.

Ile kosztuje Somatodrol?

Dostępne są trzy pakiety:

 1. pakiet startowy – 1 opakowanie Somatodrolu wystarczające na miesiąc kuracji, w cenie 89,99zł
 2. pakiet ekonomiczny – 2 opakowania Somatodrolu plus jedno gratis, wystarczające na trzy miesiące kuracji, w finalnej cenie o 20% niższej (niż podczas zakupu trzech pojedynczych opakowań) – 199,99zł
 3. pakiet „maksymalny efekt” – 3 opakowania Somatodrolu plus trzy gratis, wystarczające na sześciomiesięczną kurację, w finalnej cenie o 37% niższej (niż podczas zakupu sześciu pojedynczych opakowań) – 289,99zł; do tego prezent w postaci koszulki w wybranym rozmiarze (dostępne rozmiary S-XXL)

pl.728x90v1 54539604cdf65 Somatodrol efekty, opinie, cena

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 227 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*