Sprawdzone techniki podrywu dla każdego

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wbrew obiegowej opinii nie istnieje coś takiego jak stuprocentowe w skuteczności techniki podrywu. Nie ma się jednak co załamywać – istnieją ogólne zasady oraz reguły, które znacznie ułatwiają podryw. Na czym polegają te cudowne metody stanowiące wytyczne dla aktywnego podrywacza? Otóż nie jest to nic nowego. W zasadzie wszystkie te zasady są znane od pokoleń.

Co najciekawsze, na wiedzy niegdyś ogólnie znanej i szeroko stosowanej dziś ludzie zarabiają spore pieniądze. Dlaczego tak się dzieje? Zasada jest prosta – coraz mniej rozmawiamy z rodzicami, a jeśli już to albo nie bierzemy do siebie ich mądrości, albo najzwyczajniej w świecie nie umiemy przełożyć sobie ich rad na współczesne realia. Tak więc widząc, że zupełnie nie mamy podejścia do kobiet, udajemy się na kursy uwodzenia. O ileż łatwiej byłoby usiąść z dziadkiem i posłuchać opowieści o tym, jak poderwał babcię. Wnioski wysnulibyśmy sami.

Opowieść dziadka traktowałaby głównie o tym, jak udowadniał, że jest wart babci oraz o tym, czego babcia od niego wymagała. Sposób, w jaki dziadek zdobywał jej serce, także byłby ważną lekcją dla nas.

Jakie techniki podrywu stosował dziadek?

Dziadek stosował techniki podrywu, które można określić jako klasyczne. Owe techniki opisywane były ówcześnie jako zasady savoir vivre, czyli zasady dobrego wychowania. Co robił dziadek, aby zaimponować babci? Zabiegał o nią, zabierał na randki, zabawiał rozmową, był dla niej oparciem i przyjacielem. Dziadek starał się (jak widać skutecznie) spełnić jej wyobrażenie idealnego mężczyzny. Imponował jej obyciem i kulturą osobistą. Towarzyszył jej podczas zabaw (w tłumaczeniu na dzisiejsze – imprez). Przynosił kwiaty, pisał wiersze,  śpiewał piosenki i tak dalej.

Nauka z opowieści dziadka płynie następująca: trzeba się starać, zabiegać i okazać się wartym zainteresowania. Krótko mówiąc należy wybrance swego serca udowodnić to, jak bardzo nam na niej zależy. Trudno znaleźć różnicę pomiędzy tym a tym, czego uczą na różnego rodzaju kursach dla podrywaczy. Jedyną różnicę widać w temacie określania własnej wartości. Kiedyś pewność siebie wypływała naturalnie wprost z męskiego serca. Dziś w świecie znerwicowanych, niepewnych i zniewieściałych mężczyzn pewności siebie trzeba się uczyć. Poza tym nic, co kieruje ludzkimi emocjami, nie zmieniło się od pokoleń. Kobiety pragną naszego zainteresowania.

Czekają na to, aż będziemy je zdobywać. Uwielbiają być pozytywnie zaskakiwane. Czują się wspaniale, gdy dokonujemy heroicznych gestów romantyzmu. Uwielbiają kwiaty, randki i rozmowy do rana. Czekają na wiadomości (zmienił się jedynie sposób ich przekazywania z liścików na smsy) zapewniające o tym, że tęsknimy i myślimy o nich. Tak więc widzimy, że techniki podrywu nie zmieniły się od lat, po prostu stosuje się je przy użyciu nowocześniejszych środków. Tak samo jak kiedyś, tak i dziś trzeba wykonać pierwszy krok. Później należy zainteresować dziewczynę sobą na tyle, aby umówiła się z nami na spotkanie. Spotkanie zarówno kiedyś jak i współcześnie musi być na tyle interesujące, by zgodziła się na kolejne, a później na kolejne i tak dalej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*