White Express System – skuteczna walka z osadem na zębach!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Osad nazębny to zakumulowane drobnoustroje, stanowiące zagrożenie dla szkliwa oraz jamy ustnej. Szkodliwe mikroorganizmy sprzyjają powstawaniu próchnicy/ubytków i powodują nieprzyjemny zapach z ust.

Przebarwienia na zębach można dostrzec gołym okiem. Nalot oraz plamki wyglądają mało estetycznie oraz utrudniają kontakt z innymi ludźmi. Co jednak najistotniejsze – przebarwienia stanowią poważny problem kliniczny.  

Przyczyny powstawania przebarwień na zębach:  

 • nieodpowiednia pielęgnacja jamy ustnej,
 • dieta złożona z kawy, herbaty, czerwonego wina oraz pokarmów bogatych w barwniki,
 • częste palenie papierosów,
 • żucie tytoniu,
 • przyjmowanie antybiotyków – podczas tworzenia się zębów.

Przyczyny powstawania przebarwień na zębach można podzielić na zewnętrzne oraz wewnętrzne.   

Pasta do zębów, nici dentystyczne oraz tabletki do wybarwiania płytki nazębnej to najczęściej wykorzystywane metody do walki z przebarwieniami. Aby zęby zachowały świeży/młodzieńczy wygląd, istotą jest regularne szczotkowanie – najlepiej po każdym posiłku. Ważna jest również technika mycia – okrężnymi ruchami.

Czym jest kamień nazębny?

Kamień nazębny to wynik nieprawidłowej pielęgnacji zębów oraz jamy ustnej. Paskudny osad, czyli zwapniała płytka nazębna, może prowadzić się do wielu schorzeń, w tym do: chorób dziąseł oraz ubytków zębów.  

Najpopularniejsze metody usuwania kamienia nazębnego.

Kamień nazębny to „przypadłość”, z którą zmaga się wielu Polaków. Jak podają liczne źródła, problem dotyczy nawet 90 procent społeczeństwa. Kamień nazębny stanowi poważny problem estetyczny i prowadzi do szeregu chorób – w tym do paradontozy. Nagromadzony osad można usunąć na kilka sposobów – w domu bądź gabinecie stomatologicznym.

Metody usuwania kamienia nazębnego

 • metoda tradycyjna – przy zastosowaniu skalera ręcznego, np. motyczki, dłutka bądź pilniczka,
 • skaling – skaling naddziąsłowy bądź skaling poddziąsłowy,
 • metoda ultradźwiękowa – przy użyciu skalera ultradźwiękowego,
 • metoda dźwiękowa – za pomocą fal dźwiękowych (6 – 8 kHz),
 • metoda mechaniczna – wiertła typu frez,
 • metoda laserowa – kamień likwidowany jest przy pomocy skalera jagowo – erbowego; zabieg można wykonać w domu pacjenta, 
 • metoda chemiczna – przy zastosowaniu nadtlenku wodoru rozpuszczalnego w wodzie.

Alternatywą dla kosztownych i inwazyjnych metod usuwania kamienia jest proszek wybielający White Express System, gwarantujący zadowolenie już po dwóch tygodniach.  

Sposob na biale zeby w kazdym wieku img5068ada5edcba White Express System – skuteczna walka z osadem na zębach!    

Działanie White Express System 

Pozytywne opinie na temat proszku White Express System, dowodzą, że produkt cieszy się dużym uznaniem. Preparat jest przyjemny w użytkowaniu i pozostawia lśniące szkliwo na długo. Stosując White Express System przez trzydzieści dni, nadwrażliwość zębów zostanie w pełni zredukowana. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych składników, preparat zdobywa coraz więcej nowych Klientów. White Express System przeznaczony jest dla każdej grupy wiekowej oraz płci i co istotne – kosztuje naprawdę niewiele.

Jak stosować White Express System?

Proszek wybielający White Express System to preparat do użytku domowego. Wystarczy jedno szczotkowanie dziennie, by wyeliminować problem już w trzydzieści dni. Czynność można wykonywać w dowolnych godzinach, należy jednak pamiętać o systematyczności.

Korzyści wynikające ze stosowania White Express System 

 • zęby bielsze o kilka odcieni – nawet o pięć tonów,
 • śnieżnobiały uśmiech – po trzydziestu dniach od rozpoczęcia kuracji,
 • wysokie bezpieczeństwo użytkowania,
 • mocne i błyszczące szkliwo,
 • przyjemny zapach w ustach,
 • zwiększona odporność na działanie czynników zewnętrznych,
 • możliwość spożywania zimnych oraz gorących pokarmów (dzięki wyeliminowaniu nadwrażliwości dziąseł),
 • brak konieczności umawiania się na wizyty w poradni stomatologicznej.

Nadtlenek karbamidu – główny składnik White Express System 

White Express System to preparat zbudowany z materiałów wysokiej jakości. Kluczowym składnikiem proszku jest nadtlenek karbamidu, czyli substancja niestabilna. Jako że nadtlenek jest substancją niestabilną, rozpada się na tlen i wodę (w wyniku kontaktu ze śliną). 

Proszek wybielający White Express System – gdzie kupić?  

White Express System to produkt dostępny w Internecie. Kupując proszek w ciągu godziny, Klient otrzyma zniżkę w wysokości – 71 procent. Opakowanie proszku White Express System kosztuje dwieście dziewięćdziesiąt siedem złotych. Producent (w trosce o zadowolenie Klienta) oferuje produkt po promocyjnej cenie – osiemdziesiąt siedem złotych za sztukę. Klikając w „KUP TERAZ”, użytkownik korzysta z wyjątkowej oferty na dziś i staje się właścicielem proszku White Express System. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. 

Walka z kamieniem, przebarwieniami oraz nadwrażliwością zębów jeszcze nigdy nie była tak prosta. Stosując proszek wybielający White Express System – przez trzydzieści dni, szybko i bezboleśnie wyeliminujesz problem słabych oraz szorstkich zębów.   

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 227 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*